Інститут законодавства Верховної Ради України

Конференції, семінари, круглі столи, організовані Інститутом


Заходи, організовані Інститутом законодавства Верховної Ради України у 2022 р.

 • 8 серпня 2022 року в Інституті законодавства Верховної Ради України, у співпраці з Делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, шостий рік поспіль проводиться навчальний курс із міжнародного гуманітарного права. Слухачами курсу є народні депутати України та їхні помічники-консультанти, співробітники секретаріатів парламентських комітетів і фракцій, Апарату Верховної Ради України, учасники Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.
 • 15 липня 2022 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему «Законодавче забезпечення формування та реалізації державної політики України в умовах воєнного стану».
 • 5–15 липня 2022 року в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України проведено навчальний курс «Актуальні проблеми європейського парламентаризму» для народних депутатів України, їхніх помічників-консультантів та працівників Апарату парламенту.
 • 1 липня 2022 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулося тематичне експертне обговорення з актуальних питань розвитку національного законодавства на тему: «Законодавче забезпечення прав і свобод людини в умовах військової агресії РФ проти України: виклики та пріоритети».
 • 30 червня 2022 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему: «Політична консолідація Верховної Ради України в умовах воєнного стану та реалізації політики протистояння російській військовій агресії».
 • 23 червня 2022 року в Інституті законодавства Верховної Ради України відбулася науково-практична конференція з нагоди 26-ї річниці Конституції України на тему: «Український конституціоналізм в умовах воєнного стану: виклики, проблеми та шляхи їх подолання».
 • 21 червня 2022 року Інститутом законодавства Верховної Ради України спільно з Інститутом держави і права імені В. М. Корецького НАН України проведено щорічний V круглий стіл на тему: «Організаційно-правове забезпечення управлінської діяльності органів публічної влади в умовах воєнного стану».
 • 16 червня 2022 року Інститутом законодавства Верховної Ради України проведене науково-експертне обговорення на тему «Заходи соціальної підтримки населення України в умовах воєнного стану».
 • 13–24 червня 2022 року в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України проведено навчальний курс «Основи законодавчої лінгвістики» для народних депутатів України, їхніх помічників-консультантів та працівників Апарату парламенту.
 • 15 червня 2022 року в Інституті законодавства Верховної Ради України проведено круглий стіл «Міжнародний досвід врегулювання збройних конфліктів».
 • 13 січня 2022 року у рамках співпраці з Офісом Ради Європи в Україні співробітники Інституту законодавства Верховної ради України,взяли участь у зустрічі з експертами Венеційської Комісії та ОБСЕ/БДІПЛ з обговорення проекту Закону України «Про місцевий референдум», що відбулася в режимі відеоконференції.