Інститут законодавства Верховної Ради України

27 липня 2022 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин співробітники Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк та Анна Кондратова взяли участь у засіданні Комітету у режимі відеоконференції.

Серед питань порядку денного був розглянутий проєкт Закону України «Про встановлення правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України» (реєстр. № 7550 від 11.07.2022 р.), підготовлений до другого читання,

До учасників засідання із вступним словом про результати роботи робочої групи, створеної для напрацювання до другого читання законопроєкту, звернувся народний депутат Олександр Ткаченко.

Він зазначив, що до порівняльної таблиці надійшло 66 поправок, з яких, за результатами розгляду робочої групи, 41 поправка була відхилена. Головуючий на засіданні запропоновав присутнім висловити своїх думки, пропозиції та зауваження.

За результатами обговорення члени Комітету одноголосно ухвалили текст порівняльної таблиці до другого читання законопроєкту, а також рішення – рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроєкт у другому читанні та в цілому.