Інститут законодавства Верховної Ради України

29 червня 2022 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувачка сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у засіданні Комітету у режимі відеоконференції.

Серед питань порядку денного був розглянутий проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості» (реєстр. № 5161 від 25.02.2021 р.), підготовлений до другого читання.

До учасників засідання із вступним словом про результати роботи робочої групи, створеної для напрацювання до другого читання законопроєкту, звернувся народний депутат України Микола Бабенко. У своєму виступі він відзначив злагоджену діяльність робочих груп та ефективну співпрацю її учасників: представників сторін соціального діалогу, Інституту законодавства та народних депутатів. Під час підготовки тексту законопроєкту робочою групою були проведені додаткові консультації з найбільш проблематичних питань щодо запровадження трудового договору з нефіксованим робочим часом і досягнуті за ними спільні позиції.

Голова Комітету Галина Третьякова надала слово народним депутатам для висловлення своїх думок і пропозицій. За результатами обговорення члени Комітету одноголосно ухвалили текст порівняльної таблиці до другого читання законопроєкту, а також рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроєкт у другому читанні та в цілому.