Інститут законодавства Верховної Ради України

28 квітня 2022 року відбувся круглий стіл «Актуальні питання блокування ворожих інформаційних каналів і протидії окупантам у кіберпросторі», організований Національною академією внутрішніх справ.

Враховуючи значну експертну роль Інституту законодавства Верховної Ради України з питань реформування та законодавчого забезпечення публічної політики у сфері державного управління та безпеки інформації, організатори запросили взяти участь у заході фахівців від Інституту законодавства.

Під час заходу провідні українські науковці, фахівці та експерти дискутували на теми сучасних інформаційних тенденцій в умовах воєнного стану в Україні та необхідних перетворень у системі блокування ворожих інформаційних каналів і протидії окупантам у кіберпросторі, зокрема законодавчого забезпечення таких питань в Україні.

Учасників зібрання привітали та виступили Сергій Чернявський, проректор Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, та Олександр Тарасенко, заступник начальника управління науки та інновацій – начальник організаційно-наукового відділу Департаменту освіти, науки та спорту МВС.

Від Інституту законодавства Верховної Ради України доповідь на тему: «Інформаційні відносини як об’єкт публічного управління в умовах воєнного стану» представив Валерій Воротін, доктор наук з державного управління, професор. Доповідач розкрив основні підходи до формування публічної політики у сфері інформаційних відносин в умовах воєнного стану.

На форумі також виступили відомі вчені та експерти-фахівці з питань права, управління, інформаційних технологій і безпеки та ін. У заході взяли участь понад 70 фахівців, які обговорили й затвердили рекомендації, що будуть направлені державним установам, пов’язаним із формуванням і реалізацією публічної  інформаційної політики в умовах військової агресії РФ.