Інститут законодавства Верховної Ради України

6 квітня 2022 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувачка сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у засіданні Комітету у режимі відеоконференції.

Серед питань порядку денного було розглянуто підготовлений до другого читання проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин» (реєстр. № 5388 від 16.04.2021 р.).

До учасників засідання із вступним словом звернувся Секретар Комітету – голова підкомітету з питань регулювання трудових відносин та зайнятості населення Микола Бабенко, який відзначив злагоджену та складну діяльність робочої групи й ефективну співпрацю представників профспілкових організацій, організацій роботодавців, центральних органів виконавчої влади, Інституту законодавства під час підготовки тексту законопроєкту. За результатами засідань робочої групи було обговорено 457 поправок, які надійшли від суб’єктів законодавчої ініціативи, з яких 52 – враховані, 43 – враховано частково, 362 пропозиції відхилено.

Головуючий на засіданні перший заступник голови Комітету Михайло Цимбалюк надав слово представникам соціального діалогу, народним депутатам, іншим учасникам робочої групи для висловлення пропозицій до законопроєкту. За результатами виступів і подальшого обговорення члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроєкт у другому читанні та в цілому.