Інститут законодавства Верховної Ради України

28 січня 2022 року головний консультант відділу моніторингу законодавства Інституту законодавства Верховної Ради України, кандидат юридичних наук Геселев О.В. взяв участь в онлайн-нараді з підготовки пропозицій та зауважень до проєкту Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо міжнародного співробітництва у кримінальних справах», яка проводилася Міністерством юстиції України.

В обговоренні актуальних питань наради взяли також участь представники Офісу Генерального прокурора, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України, Верховного Суду, Державного департаменту з виконання кримінальних покарань, Національної академії правових наук України.

Під час наради були сформульовані пропозиції щодо основних положень, пов’язаних із процесуальною діяльністю та взаємодією різних державних органів й установ під час міжнародного співробітництва у кримінальному провадженні, підготовлені відповідні зміни та доповнення до КПК України з урахуванням сучасних потреб цього співробітництва, підвищення його ефективності, необхідності забезпечення прав та свобод громадян відповідно до міжнародних та європейських норм у вказаній сфері.

За результатами обговорення доопрацьовано остаточний текст названого проєкту Закону.