Інститут законодавства Верховної Ради України

8 грудня 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувачка сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у засіданні Комітету у режимі відеоконференції.

Серед питань, включених до порядку денного, були розглянути пропозиції та затверджені рішення Комітету, якими рекомендували Верховній Раді України включити до Порядку денного шостої сесії та прийняти за основу такі законопроєкти: «Про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування окремих питань пенсійного забезпечення та страхування працівників Державного бюро розслідувань» (реєстр. № 5818 від 22.07.2021р.); «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту майнових прав окремих категорій осіб та відшкодування витрат на догляд за такими особами» (реєстр. № 6063 від 23.09.2021 р.), «Про державний контроль за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки» (реєстр. № 6119 від 30.09.2021р. із врахуванням застережень НАЗК).

Після обговорення основних зауважень Комітетом було прийнято рішення рекомендувати проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про гуманітарну допомогу» щодо вдосконалення порядку визнання товарів, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою» (реєстр. № 6204 від 22.10.2021 р.) включити до Порядку денного шостої сесії з рекомендацією повернути суб’єкту законодавчої ініціативи на доопрацювання.