Інститут законодавства Верховної Ради України

29 листопада 2021 року на запрошення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів завідувачка сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк взяла участь у засіданні Комітету у режимі відеоконференції.

До учасників засідання звернувся Голова підкомітету з питань соціального захисту прав ветеранів А. Д. Остапенко. Народний депутат озвучив результати роботи двох робочих груп і запропоновував Комітету рекомендувати Верховній Раді України включити до Порядку денного шостої сесії та прийняти за результатами другого читання законопроєкти: «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення функціонування Єдиного державного реєстру ветеранів війни та запровадження електронного посвідчення ветерана» (реєстр. № 5694) і «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства» (реєстр. № 4668).

Після обговорення основних положень законопроєктів члени Комітету, шляхом голосування, ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України включити до порядку денного та прийняти за основу у першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивної зайнятості населення, в тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці» (реєстр. № 6067), а також відхилити законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивної зайнятості населення, в тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці» (реєстр. № 6067-1).