Інститут законодавства Верховної Ради України

13 вересня 2021 року під керівництвом Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової в режимі відеоконференції відбулося установче засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення» (реєстр. № 3515 від 20.05.2020).

У заході взяли участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, сторін соціального діалогу, а від Інституту законодавства Верховної Ради України – завідувач сектору Ірина Гуменюк.

Головуюча робочої групи визначила основні принципові завдання та мету законопроєкту, наголосила на необхідності оновлення методологічних підходів до формування прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімального посадового окладу, а також середньої заробітної плати. Учасникам робочої групи було запропоновано проаналізувати та визначитися з основними концепціями (напрямками) реформування системи оплати праці.