Інститут законодавства Верховної Ради України

15 червня 2021 року у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулося перше засідання робочої групи з напрацювання законопроєкту щодо вдосконалення умов оплати праці працівників державного сектору, в якому взяла участь завідувач сектору Інституту законодавства Верховної Ради України Ірина Гуменюк.

Із вступним словом до учасників робочої групи звернулася заступник Голови Комітету Наталія Королевська, яка окреслила основні завдання реформування системи оплати праці у державному секторі, цілі та мету законопроекту, що має узагальнити положення 14 законопроєктів з однаковим предметом правового регулювання, зареєстрованих у Верховній Раді України.
   Учасники заходу обговорили проблеми раціонального використання державних коштів, передбачених для оплати праці працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, народних депутатів, керівників утворених органами державної влади підприємств, установ і організацій. Інститутом законодавства були надіслані пропозиції до законопроектів для їх опрацювання у робочій групі.