Інститут законодавства Верховної Ради України

26 березня 2021 року відбулася друга стратегічна сесія щодо створення дослідницької служби в Апараті Верховної Ради України «Види інформаційних продуктів дослідницької служби».

Обговорювалися перспективи створення в Апараті Верховної Ради України Парламентської дослідницької служби (ПДС), зокрема види інформаційних продуктів ПДС та основні принципи їх підготовки. Також учасники ознайомилися з презентацією досвіду дослідницької служби Асамблеї Північної Ірландії щодо видів інформаційних продуктів, яку провів експерт Вестмінстерської фундації за демократію Ден Халл.
   У заході взяли участь народні депутати України, керівники Апарату Верховної Ради України та Програми USAID РАДА, представники Вестмінстерської фундації за демократію.
   Від Інституту законодавства Верховної Ради України у зустрічі взяв участь завідувач науково-організаційного відділу професор Іван Мищак. У своєму виступі в дискусії Іван Мищак відповів на запитання присутніх, а також поінформував про основні інформаційні продукти та пропозиції Інституту законодавства щодо забезпечення реформування законодавчої діяльності Верховної Ради України та її апарату.
   Організатором зустрічі виступила Програма USAID RADA.