Інститут законодавства Верховної Ради України

19 березня 2021 року підписано Угоду про співробітництво між Інститутом законодавства Верховної Ради України та Національною Академією Авіації ЗАТ «Азербайджан Хава Йоллари».

Сторони, зокрема, домовилися про налагодження спільних наукових досліджень у сферах конституційного права та розвитку демократичних інститутів, регіональної інтеграції, правосуддя та ін.
   Актуальними напрямками співпраці також визначено авіаційне й транспортне право, космічне законодавство, правові основи штучного інтелекту, боротьбу з тероризмом і кіберзлочинністю, захист персональних даних, екологічне законодавство тощо.
   Церемонія підписання Угоди відбулася в Інституті законодавства. Від Інституту Угоду підписав в.о. директора, член-кореспондент НАН України Євген Бершеда, а від Національної Академії Авіації ЗАТ «Азербайджан Хава Йоллари» – ректор, академік Аріф Мір Джалал огли Пашаєв. У церемонії підписання також брав участь народний депутат України, член групи з міжпарламентських зв’язків з Азербайджанською Республікою, академік НАН України Олександр Копиленко.