Інститут законодавства Верховної Ради України

В Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся підсумковий вебінар запровадженої уперше освітньо-професійної програми підвищення кваліфікації «Публічне управління та адміністрування».

В.о. директора Інституту законодавства, член-кореспондент НАН України Євген Бершеда висловив подяку Проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи за підтримку в організації п’ятнадцяти навчальних вебінарів та відзначив, що особливістю програми є її міждисциплінарний характер. Слухачі ознайомилися з європейськими й національними професійними стандартами, мали можливість оволодіти компетентностями у різних сферах, такими, що знаходяться на перетині політики, права, економіки та публічної діяльності. Підкреслювалося особливе значення програми для формування нової генерації управлінців, лідерів у проведенні реформ.

В.о. директора Інституту законодавства передав учасникам вітання від Першого заступника Голови Верховної Ради України, академіка НАПрН України, доктора юридичних наук, професора Руслана Стефанчука з нагоди завершення онлайн-курсу, запровадження якого вважає своєчасним та актуальним.

Керівниця групи проектів ПРООН у сфері демократичного врядування Олена УРСУ у своїй промові подякувала Інституту законодавства за плідну співпрацю та висловила надію на подальший конструктивний діалог у сфері підвищення кваліфікації парламентських стейкхолдерів.

Виступ заступника керівника Офісу парламентської реформи, доктора наук з державного управління В’ячеслава Толкованова присвячено висвітленню результатів реалізації освітньо-професійної програми з підвищення кваліфікації.

Презентацію нової навчальної онлайн-платформи Верховної Ради України представив керівник проекту Дмитро Бондаренко.

На завершення Євген Бершеда привернув увагу до перспективи подальшого використання потенціалу Інституту законодавства як унікального майданчика, що поєднує дослідницьку службу і тренінговий центр парламенту, а також побажав професійного зростання, успіхів у звершенні намічених справ та привітав учасників вебінару з нагоди Зимових свят.

Навчання за програмою відбувалося в онлайн-режимі на безкоштовній основі. Сертифікати отримали 217 слухачів, серед яких 28 народних депутатів України.