Інститут законодавства Верховної Ради України

13 липня 2020 року відбулася зустріч у дистанційному режимі в.о. директора Інституту законодавства Верховної Ради України, члена- кореспондента НАН України Євгена Бершеди із новопризначеним координатором юридичного відділу Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні паном П’єром Апраксіним.

Євген Бершеда привітав учасників зустрічі та відзначив важливість співпраці Інституту з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста й актуальність тематики «навчального курсу» з Міжнародного гуманітарного права для законотворчої та нормотворчої діяльності, який викладається в Українській школі законотворчості.

Попередниця пана Апраксіна – Маріана Чакон Лозан подякувала Інституту за співпрацю, що триває більше трьох років, та відзначила важливість продовження проекту в умовах пандемії коронавірусу, а також трансформації формату викладання.

Координатор юридичного відділу Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні П’єр Апраксін повідомив, що має десятирічний досвід роботи у МКЧХ у Брюсселі (Бельгія) та сподівається на подальший розвиток співпраці з Інститутом, а також на реалізацію нових проектів в Україні.