Інститут законодавства Верховної Ради України

1 червня 2020 року Перший заступник Голови Верховної Ради України, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України Руслан Стефанчук відвідав Інститут законодавства і вручив співробітникам грамоти Верховної Ради України.

Привітавши колектив Інституту, Руслан Стефанчук відзначив його вагомі наукові розробки й практичні рекомендації, які сприяють удосконаленню законотворчого процесу та розвитку парламентаризму в Україні.

Характеризуючи сучасний стан національного законодавства, Перший заступник Голови Верховної Ради акцентував увагу на розробленні пакету законопроектів з питань народовладдя, спрямованих на закріплення прав і свобод громадян. Руслан Стефанчук поінформував про внесення до парламенту проекту Закону «Про всеукраїнський референдум», до розробки якого у складі робочої групи активно долучилися співробітники Інституту законодавства Верховної Ради України, та запросив їх до участі в робочих групах з розробки проектів законів

«Про нормативно-правові акти», «Про опозицію», «Про місцевий референдум» та ін.

В.о. директора Інституту законодавства, член-кореспондент НАН України Євген Бершеда ознайомив Першого заступника Голови Верховної Ради з основними напрямками роботи Інституту законодавства в сучасних умовах і запевнив, що конкретні пропозиції щодо участі співробітників у робочих групах будуть внесені найближчим часом.

За значний особистий внесок у розробку проектів законів завідувач відділу, доктор юридичних наук, професор Оксана Клименко та заступник завідувача відділу, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України Тарас Скомороха були відзначені Почесними грамотами Верховної Ради України, а завідувачі секторів, доктор юридичних наук, професор Ірина Куян та кандидат юридичних наук Юрій Данилюк – грамотами Верховної Ради України.